sliderpodstrony.jpeg
U NAS MOŻESZ ODPOCZĄĆ
NOCLEGI
Nasz budynek usługowy to także część hotelowa, gdzie znajduje się pięć nowoczesnych pokoi. Odznaczają się one miłą kolorystyką, wygodnymi łóżkami i czystością. Każdy pokój wyposażony jest w TV i lodówkę oraz posiada własną łazienkę. Na terenie naszego obiektu dostępna jest bezpłatna sieć WiFi.

Oferowane przez nas noclegi to znakomita lokalizacja w cichej okolicy na Pogórzu Ciężkowickim. 3,5 hektara ogrodu i parku sprawią, że wypoczęcie Państwo jak nigdy wcześniej.

Z noclegów w Hygge mogą korzystać goście weselni oraz turyści, którzy zainteresowani są zwiedzaniem Pogórza Ciężkowickiego i Pogórza Rożnowskiego.

W najbliższym czasie na naszym terenie planujemy uruchomić całoroczne domki wypoczynkowe, co znacznie zwiększy ilość miejsc noclegowych.
nocleg pokoje do wynajęcia ciężkowice gorlice gromnik
Image
NOWOCZESNY OBIEKT

Lokal usługowy Hygge może pochwalić się eleganckim i nowoczesnym wystrojem, którego klimatyzowane wnętrze zapewni komfortowy pobyt nawet 300 gościom. Posiadamy także miejsca noclegowe. O szczegóły zadba nasza profesjonalna obsługa.

Image
WYŚMIENITA KUCHNIA

Smaczna i świeża kuchnia to jeden z fundamentów naszego obiektu. Bogate menu i pyszne domowe potrawy skradną Państwa podniebienia. Łączymy kuchnie nowoczesną z kuchnia tradycyjną, aby każdy znalazł dla siebie coś pysznego.

Image
DOGODNA LOKALIZACJA

Hygge to przede wszystkim szczęście, poczucie bezpieczeństwa i spokój ducha. Żeby to osiągnąć bardzo ważna jest dobra lokalizacja. Nasz obiekt znajduje się z dala od ruchliwych dróg i miasta, tuż przy lesie na malowniczym krajobrazie Pogórza Ciężkowickiego.

Image
PARK I OGRÓD

Naszym atutem jest duży ogród z możliwością ślubów plenerowych oraz park liczący ponad 3 hektary powierzchni. Malownicze położenie daje możliwość wypoczynku, a także podziwiania przepięknych walorów turystycznych naszego regionu.

KLIENCI O HYGGE
OPINIE

Jesteś zainteresowany Hygge? Zadzwoń lub napisz, aby sprawdzić dostępność terminu.

Tel: 502 320 940 lub 508 421 302