sliderpodstrony.jpeg
ODWIEDŹ NASZĄ OKOLICĘ
ATRAKCJE
Nasza obiekt zlokalizowany w miejscowości Pławna wchodzącej w skład przepięknego Pogórza Ciężkowickiego. Poza pięknym krajobrazem oraz bogatą fauną i florą, znajduje się w pobliżu wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.

  • Wieża widokowa w Bruśniku znajduje się w odległości 300 metrów od naszego obiektu. Posiada pięć tarasów widokowych, a najwyższy z nich znajduje się na wysokości 18 metrów. Widok z wieży obejmuje Pogórze Ciężkowickie, Pogórze Rożnowskie i Beskid Niski.
  • Diable boisko – zbudowana z piaskowca skała znajdująca się w lesie w miejscowości Pławna. Diable boisko ma postać łuku skalnego. Jest to jedyna skała na całym polskim Pogórzu.
  • Skamieniałe Miasto – rezerwat przyrody nieożywionej zlokalizowany w Ciężkowicach. Wchodzi w skład Pogórza Ciężkowickiego, położony na prawym brzegu rzeki Biała.
  • Sądecki Bartnik – prywatne muzeum pszczelarstwa zlokalizowane we wsi Stróże w powiecie nowosądeckim. Właściciel muzeum zajmuje się pszczelarstwem od 1973 roku.
  • Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej – dworek pochodzi z pierwszej połowy XIX wieku. Jest to murowany budynek, z otwartym gankiem opartym na czterech kolumnach i zwieńczony attyką. Dworek otoczony jest przepięknym parkiem.
  • Zrekonstruowana Gontyna na Cmentarzu Wojennym Pustki nr 123

Ponadto kilkadziesiąt metrów dalej możemy zwiedzić takie miejsca jak zapora wodna w Klimkówce, uzdrowisko w Wysowej, stadninę Koni Huculskich w Gładyszowie, Magurski Park Narodowy, Biecz – najstarsze miast Podkarpacia, Muzeum Przemysłu Naftowego i Etnografii w Libuszy, park linowy w Siarach, oraz szlak Cmentarzy Wojennych.
wypoczynek noclegi ciężkowice pogórze ciężkowickie rożnowskie
KLIENCI O HYGGE
OPINIE

Jesteś zainteresowany Hygge? Zadzwoń lub napisz, aby sprawdzić dostępność terminu.

Tel: 502 320 940 lub 508 421 302